Állásajánlat: IT PROJEKT PORTFÓLIÓ MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTPROJE-0520

Szeretne egyedi szoftverfejlesztési területen Projektmenedzserként dolgozni?

Dolgozott már több szoftverfejlesztési projekten, ahol Önnek kellett a projekteket összefogni?

Szereti a modern technológiákat, a kimagasló egyedi megoldásokat?

Szeretne Ön a vállalat kulcsszereplője lenni, aki a teljes szoftverfejlesztési projekt portfólióért felel?

Ha a fenti kérdésekben magára ismert, akkor ez a lehetőség most Önnek szól.

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.
Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővülés céljából keresnek IT PROJEKT PORTFÓLIÓ MENEDZSER pozícióba új kollégát, aki az egyedi szoftverfejlesztési projektek összefogásáért és azok koordinálásáért lesz felelős.

Feladatok:

  • IT projekt portfólió és projekt jóváhagyások vezetése, több üzleti területet érintő portfólióváltozások és projektek közti konfliktusok kezelése, priorizálás,
  • Üzleti terület alapú projekt portfólió keretrendszer kialakítása,
  • IT Projekt portfólió leszállításához kapcsolódó KPI-ok és riportok bevezetése,
  • Projekt portfólió és erőforrásmenedzsment folyamatok, kapcsolódó riportok és IT eszközök folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Legalább 5 éves tapasztalat projektmenedzserként, nagyobb értékű szoftver fejlesztési projektek vezetésében,
  • Projektmenedzsment és/vagy szoftverfejlesztési módszerek ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előny:

  • Egyedi szoftverfejlesztésben való jártasság,
  • Scrum módszertan ismerete,
  • Adatbázisokban való jártasság,
  • UI / UX design alapos ismerete,
  • Mobilfejlesztésben való jártasság,
  • PM minősítések megléte.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bér,
  • Legújabb technológiák alkalmazása.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!