Állásajánlat: RAKTÁROS (BUDAPEST)

Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0519

Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégeként 30 szaküzlettel és 2 webáruházzal már 26 éve meghatározó szereplői vagyunk a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most

RAKTÁROS

munkatársat Budapestre.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkaidő: napi 8 óra két műszakban, esetenként hévégén.

Műszakok:
6.00 órától - 14.30 óráig
14.00 órától - 22.30 óráig

Juttatásaink:

A nehéz fizikai teljesítménnyel járó munkát az alábbi juttatásokkal honoráljuk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Bruttó 32.000 Ft béren kívüli juttatás,
  • Próbaidőt követően egyéni teljesítmény alapján adható havi jutalom,
  • Dolgozói kedvezmény a forgalmazott termékekből,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Csapatépítő programok, ahol lazítás közben is van lehetőség megismerni kollégáit.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, összeválogatása,
  • Áru kiadása, átvétele, ellenőrzése,
  • Raktáron belüli anyagmozgatás,
  • Folyamatos leltár készítés,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Targonca vezetői jogosítvány.

Egyéb információk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Akár azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye: 17. kerület, 2021 márciustól Nagytarcsa, ahová vállalati busz szállítja a dolgozókat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!