Állásajánlat: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST / Budapest

Állásajánlat: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST
Hivatkozási szám: KONYVELO-0518

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik!
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.

A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ.

Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák, pénztár, vegyes könyvelés,
  • Banki kivonatok rögzítése,
  • Havi/éves zárás, elhatárolások készítése,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban,
  • Adóbevallások elkészítése,
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése,
  • Kontrolling munkájának támogatása: riportok és kimutatások készítése,
  • Bevallások, beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 – 5 éves tapasztalat ,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (a közvetlen felettessel való kommunikációhoz),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret - SAP ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés és lendületes kiváló szakmai csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, ANGOL ÉS MAGYAR nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Pozíciószint:

  • Beosztott