Állásajánlat: KARBANTARTÓ GÉPÉSZMÉRNÖK (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS) / Vas megye

Állásajánlat: KARBANTARTÓ GÉPÉSZMÉRNÖK (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS)
Hivatkozási szám: MSTFOLYA-0513

Mérnökként szereti a technológiai kihívásokat?
Szeretne részt venni egy zöldmezős beruházásban?
Szeretne részt venni egy gyár teljes technológiai kivitelezésében?

Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön ezt az állást keresi!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK A TAPASZTALT SZAKEMBEREK MELLETT!

Ügyfelünk filozófiájuk szerint inkább okosabban dolgoznak és nem keményebben. Ennek eredménye, hogy széleskörben úgy emlegetik őket, mint a 'Legjobb Munkahelyet'. Ők gyártják a világ több legnépszerűbb és legmegbízhatóbb élelmiszeripari márkáját is és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges élelmiszeripari termékek gyártásában.

Ügyfelünk, a világ vezető élelmiszeripari vállalata. Központjuk Svájcban van, világszerte közel 280 000 embert foglalkoztatnak, 449 gyárat üzemeltetnek, termékeiket 130 országban forgalmazzák.

Gyártódivíziójuk negyedik gyáregységét kezdi felépíteni, ezért projekt csapatuk keres új munkatársat olyan szakember személyében, aki gépészmérnök végzettséggel rendelkezik.

A pozíció megnevezése: KARBANTARTÓ GÉPÉSZMÉRNÖK (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS)

Feladatok:

  • Új gyáregység létrehozásában való aktív részvétel,
  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően - és javítása,
  • Technikai személyzet szakmai irányítása,
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása,
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása,
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással).

Elvárások:

  • Gépészmérnöki/mechatronikai végzettség,
  • Néhány éves szakmai tapasztalat termelő közegben,
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Aktív, csapatjátékosi hozzáállás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelt vállalati juttatások, vonzó cafeteria csomag,
  • Támogatott sportolási lehetőség,
  • Munkáltató által biztosított vásárlási kedvezmények,
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott