Állásajánlat: KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKZBV-0513

Magyarországi székhelyű építőanyagkereskedő cég 120 fős csapatába

 KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ
kollégát keres.

Feladatkör leírása:
  • szerződés állomány kezelése ( iktatás, adminisztráció)
  • jogi eljárások és megállapodások adminisztratív előkészítése (számlák, dokumentumok összeállítása)
  • vezetői döntések adminisztratív támogatása
  • vevői tartozások kezelése, kapcsolattartás telefonon és írásban
  • hatósági levelezések rendszerezése

Elvárások:
  • munkakedv, fejlődési akarat
  • képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • precizitás, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • szakmai kihívásokkal teli, önálló munka szakmai támogatással
  • kitűnő munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • IX. kerület, Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küld el motivációs leveled!