Állásajánlat: ON-SITE RECRUITER (HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉS)

Hivatkozási szám: ONSITERE-0511

ONSITE RECRUITER KOLLÉGÁT KERESÜNK, HATÁROZOTT IDEJŰ PROJEKTRE PARTNERCÉGÜNKHÖZ!

Rendelkezel fejvadász cégnél szerzett, 2-3 éves szakmai tapasztalattal?

Szívesen kipróbálnád magad vállalati oldalon?

Mindig is érdekelt az SSC-k világa?

Az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot számodra?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk erre a pozícióra!

Milyen feladatok várnak rád?
  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Adatbázisokban (főleg Linkedin!) az alkalmas jelöltek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Telefonos előszűrő interjúk lebonyolítása
  • Személyes interjúk szervezése és lebonyolítása a szakmai vezetőkkel együttműködve
  • A jelöltek nyelvi tesztelése
  • Ajánlatok kiadása, a munkavállalók alkalmazásához szükséges folyamatok koordinálása
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Recruiterként szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat (szolgáltató oldalon)
  • Linkedin adatbázis magabiztos használata, aktív és széleskörű kapcsolati háló
  • Legalább erős középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, kreativitás, proaktivitás
  • Empatikus, emberközpontú hozzáállás
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület