Állásajánlat: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTPENZU-0511

Partnerünk professzionális logisztikai megoldásokat kínál a hazai és nemzetközi szállítmányozás, valamint járműbérbeadás területén. Gépparkjuk széles választékával kínál ügyfeleik számára folyamatos, szünet nélküli szolgáltatást, amelynek fejlesztésére nagy hangsúlyt fektetnek.

A családias hangulatban működő cégcsoport németországi leányvállalatához keresünk megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt

PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT,

aki egy személyben látná el a cég pénzügyi feladatait, és szívesen dolgozna Salzburg közelében.

Munkavégzés helye: Salzburg melletti település, Ausztria.

Feladatok:

  • Cég teljes körű pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése
  • Cash-flow és likviditási terv, napi és heti riportok a cégvezető felé, rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Kontrolling feladatok elvégzése
  • A napi fizetési, banki műveletek egyeztetése, előkészítése és végzése, a házipénztár kezelése
  • A be-és kimenő számlák kezelése, számlázási feladatok
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyvelővel
  • Tehergépjárművek nyilvántartása, biztosítások kezelése, lízingek nyomon követése
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése, egyéb nyilvántartások vezetése
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (pénzügy és számvitel szakon),
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a német nyelv ismerete elengedhetetlen, kérjük csak akkor jelentkezzen, ha beszéli a nyelvet),
  • Min.1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Ausztriába történő költözési hajlandóság,
  • Jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség,
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • A cég iránti elkötelezettség, pozitív hozzáállás,
  • B-kat. jogosítvány,
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Logisztikai piac ismerete.
  • Osztrák és német pénzügyi jogszabályi környezet ismerete.

Amit kínálnak:

  • Versenyképes munkabér (euróban történő kifizetés),
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, irodai munkaidőn belül rugalmasan.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével.