Állásajánlat: ÉPÜLETAUTOMATIKAI AJÁNLATADÓ PROJEKTMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOEPUL-0511

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Csapatukba keressük az új munkatársat

ÉPÜLETAUTOMATIKAI AJÁNLATADÓ PROJEKTMÉRNÖK
pozícióba.

Mik lesznek a feladataid?
  • Ajánlatokat készítesz ipari épületautomatika, épületfelügyeleti rendszerek kiépítésére, épületautomatika (hűtés, fűtés, szellőztetés, párásítás intelligens vezérlése), füstmentesítő és párásító rendszerekre érkező megkeresésekre
  • Elvégzed az árajánlat tartalmának műszaki és költség-optimalizálását
  • Tartod a kapcsolatot az Ügyfelekkel és pontosítod az igényeket
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatokat bekérsz és értékelsz
  • Előkészíted a megnyert projektek szerződéseit és műszaki támogatást nyújtasz a későbbiekben is
  • Helyszíni felméréseken veszel részt
  • Együttműködsz a jelenleg 4 fős ajánlatadó csapattal

Mit kérnek tőled?
  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat épületautomatikai területen (ideálisan ajánlatadásban, de ha más pozícióból jössz, ugyanakkor magában a szegmensben jártas vagy, úgy a Te jelentkezésedet is várjuk!)
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel)
  • Középszintű műszaki angol nyelvtudás
  • Profitorientált, mérnöki szemléletű komplex, gyakorlatias gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyként értékelik:
  • Épületautomatikai szakirányon végzett villamosmérnök
  • Schneider és Siemens termékpaletta ismerete
  • Gépészeti tervek, épületautomatika sémarajzok olvasásának gyakorlata előny

Mi az amit ők tudnak nyújtani számodra?
  • Változatos, összetett feladatok már az első naptól kezdve
  • Egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
  • Számodra is kielégítő, piacképes bérezés, valamint egyéb juttatások (korlátlan mobiltelefon használat, munkába járás támogatása – BKK bérlet vagy benzin, cafeteria csomag)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • Jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • Könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség  Budapest X. kerületében

Amennyiben a kínált pozíció szimpatikus számodra, és úgy érzed az elvárt feltételeknek is megfelelsz, úgy várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzod elküldésével honlapunkon keresztül!