Állásajánlat: SENIOR ANDROID FEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: SENIOR ANDROID FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: MSTANDRO-0507

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővülés céljából keresnek Senior Android fejlesztőt saját, belső használatú applikációjuk fejlesztői projektjére.

Feladatok:

  • Saját belső használatra fejlesztett applikáció tervezése és építése az Android platformra, magas színvonalon, újra használható és megbízható JAVA kóddal,
  • A termék managementtel és projekt teammel való szoros együttműködés, hogy az ötlettől a megvalósításig kifogástalan software tervezéssel, kódolással és folyamatokkal lehessen eljutni,
  • Az alkalmazások stabilitását, minőségét, teljesítményét és megfelelő működését biztosítani,
  • Együttműködni a társ osztályokkal az új funkciók meghatározásában, tervezésében és kivitelezésében,
  • Automata egység tesztek írása,
  • Hiba elhárításban való részvétel és az alkalmazás teljesítményének fejlesztése,
  • Folyamatos feltárása, értékelése és implementálása az új technológiáknak a fejlesztés hatékonyságának maximalizálására,
  • A mobil applikáció fejlesztés területén az új elképzelések gyors megtanulása és adaptálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség Számítástechnikai, mérnöki, vagy hasonló területen,
  • 5+ éves tapasztalat Android Stúdióban JAVA-val, erős tudással annak ökoszisztémájáról,
  • Android SDK és a különböző Android verziók erős ismerete, illetve a különböző képernyő méretek kezelésének ismerete,
  • Egy vagy több applikáció publikálása a Google Play-ben,
  • RESTful API-k back-end szolgáltatásokhoz kötésének ismerete,
  • Harmadik felek könyvtáraival szerzett tapasztalat,
  • Swagger ismerete,
  • A kód verzionálás felsőfokú ismerete, úgy mint Git, SVN,
  • Agile környezetben való munkavégzés ismerete JIRA, Bitbucket használatával,
  • Goodle Android tervezési elvek és interface iránymutatások alapos ismerete,
  • A teljes mobil fejlesztési életciklus és az app store-ba való telepítés stabil ismerete,
  • Push notification ismerete,
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete (szóban és írásban).

Előnyök:

  • Memória management és multi-threading ismerete,
  • Offline tárolás, threading és teljesítmény tuninggal kapcsolatos tapasztalat,
  • UI design alapos megértése és felhasználó orientált fókusz,
  • SCRUM metódussal kapcsolatos tapasztalat,
  • Realm adatbázis keretszerkezettel kapcsolatos tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bér,
  • Legújabb technológiák alkalmazása,
  • Nemzetközi projekten való részvétel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Android / iOS fejlesztő
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)

Pozíciószint:

  • Beosztott