ANGOL NYELVTANÁR - IRODAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Egy igazán izgalmas pozícióra bukkantál!

Tárgyalási szinten beszéled az angolt és oktattad már a nyelvet? Szívesen végeznél emellett változatos irodai feladatokat, ahol szintén kamatoztatni tudnád kiváló nyelvérzékedet?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp JELENTKEZZ, hiszen pont TÉGED keresünk!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladataid lesznek?
  • Angol nyelvi képzések tartása a vezetők és a munkatársak részére
  • Tolmácsolási, fordítási feladatok ellátása
  • Üzleti utakon, rendezvényeken való részvétel
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Marketing tevékenység támogatása
  • Általános ügyintézési feladatok

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és nyelvtanári tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt
  • Szereted ezeket a szavakat: időbeosztás, önállóság, proaktivitás, kreativitás

Mit kapsz munkádért cserébe?

  • Felelősségi körödnek megfelelő fix bérezést
  • Céges mobiltelefont
  • Biztos vállalati hátteret
  • Változatos feladatokat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XX. kerület

Ha úgy érzed, ezt a pozíciót Neked találták ki, tedd meg az első lépést és jelentkezz szakmai önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA | Pest megye

Prémium kategóriájú élelmiszerek kizárólagos, hazai értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ munkatársat keres, több éve sikeresen működő, jelentős szakmai készültséggel és tapasztalattal rendelkező csapatába, Mogyoródra. Ha sikeres vagy az ügyintézésben és adminisztrációban, szeretsz kapcsolatot tartani és teljes mértékben felelősséget vállalni a kezed alá tartozó terület adminisztrációjáért, akkor jelentkezz!

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Prémium kategóriájú élelmiszerek kizárólagos, hazai értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat KERESKEDELMI ADMINISZTRÁTOR munkatársat keres, több éve sikeresen működő, jelentős szakmai készültséggel és tapasztalattal rendelkező csapatába, Mogyoródra. Ha sikeres vagy az ügyintézésben és adminisztrációban, szeretsz kapcsolatot tartani és teljes mértékben felelősséget vállalni a kezed alá tartozó terület adminisztrációjáért, akkor jelentkezz!

A hirdetés lejár 15 nap múlva
ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA | Budapest

Partnerünk több mint egy éve foglalkozik alternatív, modern élelmiszerek és állati anyagoktól mentes, vegán termékek fejlesztésével, gyártásával. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új munkatársat IRODAVEZETŐ/IRODAI ASSZISZTENS pozícióba.

A hirdetés lejár 24 nap múlva