Állásajánlat: SALES MANAGER / Országos

Állásajánlat: SALES MANAGER
Hivatkozási szám: SALESMAN-0505

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő gyártó és munkaerő kölcsönző cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

SALES MANAGER

Feladatok:

  • Az értékesítési munka hatékony és professzionális végzése
  • Napi rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Multinacionális, nagy- és közép vállalatok rendszeres felkeresése, saját ügyfélkör kialakítása a már létező ügyfeleken kívül
  • A cég részvételének biztosítása az éves tendereken, prezentációkon
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése
  • Szerződések előkészítése, azok tartalmának egyeztetése házon belül és az ügyféllel
  • Új partnerek bevezetése, teljes körű operatív levezénylése a cégen belül
  • Heti riportolás a felettesének
  • A cég bevételeinek folyamatos növelése új ügyfelek által
  • A cég jó hírének építése, annak megőrzése
  • A cég érdekeinek lojális képviselete

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat munkaerő-kölcsönzés értékesítésének területén
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Kifejezetten bevétel orientált, elkötelezett és siker vezérelt egyéniség
  • Kitartó és lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló helyzetfelismerő képesség
  • Kreativitás
  • Szervezőképesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kelet illetve délkelet magyarországi kapcsolat rendszerrel rendelkezzen (munkaerő kölcsönzés terén)

Juttatások, ajánlat:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív vállalati környezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Céges telefon, laptop, autó használat
  • Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem (megegyezés szerinti)

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser

Hasonló pozícióink

KERESKEDELMI MENEDZSER