Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTOFEJL-0504

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

JAVA FEJLESZTŐ
munkakörbe.

Amiben számítunk rád:
  • Rendszer fejlesztések tervezése és megoldások szállítása
  • Új fejlesztések kiszolgálása backend oldalról, a meglévő rendszerek karbantartási feladatai
  • Magaszszínvonalú, „tiszta” kód írása
  • Architekturális problémák felismerése és javítása

Amit kérünk:
  • Legalább 5 év java fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • SQL ismerete (SQL lekérdezések írása, lekérdezések optimalizálása)
  • Tapasztalat Java keretrendszer használatában (Spring, Guice, EE CDI)
  • Html, xml, xsd ismerete
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyök:
  • Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven, Gradle, Ant)
  • Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek / tool-ok ismerete
  • Camel keretrendszer
  • Unit tesztek írása (JUnit, Spock)
  • Linux shell script ismeret
  • Fintech rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Izgalmas, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Esetenkénti otthoni munkavégzés lehetősége
  • Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. ker

Jelentkezésedhez kérjük csatold frissített önéletrajzodat!

Hasonló pozícióink

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ