Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS / Budapest

Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS
Hivatkozási szám: SZERVIZT-0430

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS / RENDSZERSZERELŐ

Miért jó náluk dolgozni?
A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél
Hosszú távban gondolkodnak a munkatársaikban, és nem projekt szinten
Új, modern irodai környezetet biztosítanak
Szakmai fejlődési lehetőséget nyújtanak

Feladatok:

  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása, oktatása (országosan)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása, oktatása

Elvárások:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Elektronikai alapismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Új, modern telephely Budapesten, a XVI. kerületben
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás

Pozíciószint:

  • Beosztott