Állásajánlat: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / Budapest

Állásajánlat: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
Hivatkozási szám: MUSZAKIE-0430

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Miért jó náluk dolgozni?

A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél
Hosszú távban gondolkodnak a munkatársaikban, és nem projekt szinten
Új, modern irodai környezetet biztosítanak
Szakmai fejlődési lehetőséget nyújtanak

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése
  • Értékesítők, kivitelezők és tervezők támogatása
  • Helyszíni felmérések
  • Rendszerterv készítés
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Biztonságtechnikai vagy villamosmérnök tanulmányok (DIPLOMA ELŐTT ÁLLÓK ÉS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)
  • Gyengeáramú vagy biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Pontosság, határidők betartása
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Előnyök:

  • AutoCAD ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • További idegennyelv ismerete
  • Pénzügyi és kereskedelmi érzék, elemzőképesség

Juttatások, ajánlat:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • A teljesítmény elismerése
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • BIZTONSÁGTECHNIKA / ŐRZÉS-VÉDELEM: Tervezőmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott