Állásajánlat: SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOJHGB-0508

Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt. Partnerünket szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát.
Magyarországi központunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
  • 5 fő számlázási csoport munkájának irányítása
  • Kiemelt, nemzetközi szerződéssel rendelkező ügyfelekkel kapcsolattartás, egyedi számlázási igények felmérése, kapcsolódó procedúrák bevezetése
  • Kiemelt ügyfelek reklamációjának kezelése, kapcsolódó számlázási korrekciók koordinálása
  • Kapcsolattartás a társaság SSC-ivel csoportvezetői szinten
  • Az Értékesítési  és a Marketing osztály támogatása potenciális ügyfelek kérdéseinek megválaszolásában
  • Auditokban való részvétel (külső és belső), kapcsolódó belső auditok elvégzése
  • Számlázással kapcsolatos jogszabályok követése, szükséges korrekciók módosítások elindítása, koordinálása

Elvárások:
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • 1-3 év csoportvezetői tapasztalat
  • Pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó felhasználói excel ismeret
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen, multinacionális cégnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati busz (Örs Vezér térről, KÖKI terminálról)

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport City Business Park (Pestszentlőrinc határa)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!