Állásajánlat: JUNIOR ÜZLETI ELEMZŐ

Hivatkozási szám: MSTOUZLE-0427

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport amelynek fő tevékenysége villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfelei számát, mind a beépített teljesítőképességét tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keressük új munkatársukat

JUNIOR ÜZLETI ELEMZŐ
pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha rendelkezel haladó szintű excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed!

Feladataid lesznek:
  • Új tevékenységek, szolgáltatások bevezetéséhez kapcsolódóan különböző elemzések elkészítése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Üzleti tervek, megtérülésszámítások és egyéb elemzések elkészítése
  • Esetenkénti és rendszeres riportok készítése
  • Értékesítési és beszerzési terület, valamint ügyvezető támogatása riportokkal, elemzésekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdő vagy ideálisan 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret (VBA ismerete előny)
  • Írásban aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Erős analitikus képességek
Előny:
  • Villamos energia kereskedelem vagy elosztás területén szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés különböző egyéb juttatásokkal (éves bónusz, menedzserszűrési csomag)
  • Fiatal és barátságos csapat, családias környezet
  • Remek karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 11. kerület DE az iroda költözése várható még ebben az évben, a 13. kerületbe
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!