LOGISZTIKAI DISZPÉCSER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását?

Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat?

Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól!

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat

LOGISZTIKAI DISZPÉCSER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL) munkakörbe.

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • Gépkocsivezetők vezénylése, irányítása, ellenőrzése, nemzetközi fuvarok szervezése,
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása,
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel,
  • A szállítmányozási dokumentációk elkészítése, kezelése,
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, éjszakai áruterítés koordinálása,
  • Részvétel a számlázási folyamatokban.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • 1-2 év szállítmányozási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MAGABIZTOS, középfokú NÉMET nyelvtudás,
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Magas fokú terhelhetőség.

Előnyök:

  • 1 – 3 év nemzetközi fuvarszervezésben/diszpécser pozícióban szerzett tapasztalat – Németország és Ausztria piacismerete,
  • TimoCom program kezelésében szerzett gyakorlat,
  • 561/2006 AETR vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete,
  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Speditőr területen szerzett kapcsolatrendszer,
  • Logisztikai piac ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes munkabér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázza meg magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Our Partner provides innovative services by developing and applying optimized logistics solutions. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Partnerünk, egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja autóraktározással és autófuvarozással foglalkozik. Budaörsön egy több mint 8.000 autót befogadó autóraktárral és 85 autószállító kamionnal rendelkezik. Az ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 36 nap múlva