Állásajánlat: MÉRNÖKSÉG VEZETŐ

Hivatkozási szám: MERNOKSE-0424

Elismert, innovatív külföldi tulajdonú autóipari gyártó vállalat várja jelentkezését!

Rendelkezik legalább 8 éves, autóipari gyártásban szerzett vezetői és karbantartási felügyelet gyakorlattal?

Jelentős eredményeket ért el eddigi munkahelyein folyamatfejlesztési projektekben?

Német nyelvtudása tárgyalási szintű, valamint angolul is magabiztosan kommunikál?

Ha a válasz a fenti pontokra IGEN, kérem JELENTKEZZEN, MERT ÖNT KERESSÜK MEGBÍZÓ CÉGÜNK SZÁMÁRA!

Milyen feladatok várják Önt?
  • Új termékek gyárthatósági vizsgálata, költségoptimalizálás, gyártási folyamatok javítása, költséghatékony technikai megoldások kidolgozása és bevezetése
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása, Új termékek és projektek bevezetésének koordinálása, CIP – projektek kezdeményezése, felügyelete
  • Termékfejlesztési projektek felügyelete, támogatása a tervezési fázistól a megvalósítása
  • Új dolgozók beillesztésében, képzésében való aktív részvétel
  • Folyamattervezés és fejlesztés, a veszteségek folyamatos csökkentése, a hatékonyság folyamatos növelése, a társterületekkel történő folyamatos egyeztetés, a gyártósor támogatása (selejt- és állásidő csökkentés, hatékonyságnövelés)
  • Aktív részvétel a reklamációk feldolgozásában és kiküszöbölésében
  • A gépi berendezések igény szerinti, folyamatos üzemelésének/karbantartásának elősegítése
  • Paraméterek, dokumentumok, változások nyomon követése, aktualizálása, rögzítése
  • Ciklusidők csökkentésére, és a minőség javítására vonatkozó javaslatok koordinálása
  • A folyamatmérnöki csapat munkájának koordinálása, teljeskörű irányítása, munkaidejének, erőforrásainak összehangolása a legoptimálisabb eredmények elérésének érdekében
  • Kapcsolattartás a német fejlesztési csoporttal, vevőkkel, társosztályokkal, beszállítókkal, és a cég leányvállalataival
  • Karbantartó személyzet munkájának felügyelete, épület-karbantartási tevékenység támogatása, karbantartási szerződések felülvizsgálata és megkötése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 8 éves, autóipari termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú szemlélet, magasfokú precizitás

Előnyre tehet szert a kiválasztási folyamatban ha Önnek van…
  • Szakirányú, felsőfokú iskolai végzettsége
Mit ajánl Önnek a Cég?
  • Versenyképes juttatási csomagot + jelentős munkába járási térítést és gumiabroncs támogatást (lakóhely távolságától függően)
  • Havi szintű, negyedéves és féléves rendszerességű Cafeteria juttatást
  • Év végi bónuszt
  • Innovatív technológiát és rendszermegoldásokat
  • Rugalmas munkarendet
  • Szakmai fejlődést és előrelépési lehetőségeket kínál
  • Fiatalos csapat várja a leendő dolgozót
  • Hosszú távú munkalehetőség, barátságos és támogató közeg fogja várni Önt

Munkavégzés helye: Szügy - Balassagyarmat

Amennyiben érdekli a pozíció, kérem jelentkezzen magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával!

A jelenlegi helyzetre való tekintettel Skype interjúk várhatók a kiválasztási folyamatban, a munkatársak részére teljes körű védőfelszerelést biztosít a vállalat. A beléptetési folyamat sincs akadályoztatva, akár azonnal, vagy a felmondási idő letelte után tud kezdeni a munkahelyen az új munkatárs.

Hasonló pozícióink

KARBANTARTÁS VEZETŐ