Állásajánlat: NYOMDÁSZ

Hivatkozási szám: MSTNYOMD-0423

Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik.
A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt prémium sajt- és húskészítményekhez történő felhasználásra.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: NYOMDÁSZ

Műszakok: műszakrendnek megfelelően heti 4 vagy 3 munkanap (minimum havi két szabad hétvége biztosított):
4 hetes munkanapon: 6.00 órától 18.00 óráig,
3 hetes munkanapon: 18.00 órától 06.00 óráig.

Feladatok:

  • A gépek beállítása, felügyelete. Az ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek SOP, SOC betartása,
  • A napi program ellenőrzése, a futó feladatok ellenőrzése,
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény) a berendezésnél,
  • A klisék és raszterhengerek funkcionális felülvizsgálata,
  • Dokumentációk vezetése,
  • A termelési adatok rögzítése,
  • Meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének,
  • Részvétel az új belépők betanításában,
  • Felelőssége az üzemi előírások betartása, különös tekintettel a veszélyes anyagokra vonatkozóan,
  • Felelőssége az ISO 9001, 14001, BRC, HACCP előírások és higiéniai rendszer betartása,
  • Minden egyéb, a vezetője által adott, munkakörébe illő, képzettségének és végzettségének megfelelő feladat ellátása.

Elvárások:

  • Pályakezdőként nyomdász végzettség,
  • VAGY legalább 3 év nyomdagépeken szerzett tapasztalat,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Flexo nyomdai gyakorlat.

Juttatások:

  • Alapbéren felül havi bruttó 40 500 Ft. cafeteria,
  • Próbaidő leteltét követően br. 58 650 Ft. egyszeri bónusz,
  • Havi bónusz értékelés alapján,
  • Pihenőnapon vállalt túlóra esetén 100%-os pótlék, egyéb napon 30%,
  • Bejárástámogatás, céges buszos bejárási lehetőség,
  • Kedvezményes étkezés a helyi kantinban, reggeli péksütemény,
  • Metro áruház dolgozói kártya,
  • 4 hónap után céges mobiltelefon, kedvezményes flottatarifával,
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Hasonló pozícióink

CSOMAGOLÓGÉP KEZELŐ