Állásajánlat: FORGÁCSOLÓ ÜZEMVEZETŐ

Hivatkozási szám: FORGACSO-0423

Szeretne egy stabil háttérrel rendelkező, multinacionális gyártó vállalatnál felsővezetői pozícióban dolgozni?

Rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal fémforgácsolási területen, melyet egyedi gyártásban szerzett?

Pár éve már vezetői székben ül, és új kihívást keres a karrierjében?

Angol nyelvtudása tárgyalási szintű? Nem okoz gondot Önnek a napi szintű kapcsolattartás külföldi vezetőkkel sem?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen Önt keressük Megbízó partnerünk számára!

A jelenlegi helyzetre tekintettel az első körös interjúk Skype alkalmazáson keresztül történnek megtartásra. A beléptetés nincs akadályozva, akár azonnal, vagy a felmondási idő lejárta után tud kezdeni a munkáltatónál. A védőfelszerelést teljes körűen biztosítja a cég minden munkavállalója számára.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy multinacionális, egyedi gépeket gyártó vállalat Bács-Kiskun megyében, amely meghatározó az európai piacon.
Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

FORGÁCSOLÓ ÜZEMVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A vállalati célkitűzések implementálása a forgácsoló üzemben
  • Az üzem működését befolyásoló, teljes körű tervezési, szervezési, ellenőrzési és értékelési feladatok ellátása
  • A szervezetben lévő működési problémák feltérképezése, fejlesztési intézkedések meghozatala a magasabb színvonalú működés érdekében
  • Az üzem folyamatos fejlesztése, különös tekintettel a technológiára és az új munkamódszerek kitalálására
  • A hatékonyság és a produktivitás folyamatos monitorozása, az erőforrások ellenőrzése
  • Az anyagáramlás és a munkaerő folyamatos koordinálása
  • A munkatársak munkájának folyamatos értékelése, képzési tervek összeállítása a munkaerő fejlesztése érdekében
  • Éves költségvetés és működési költségek megtervezése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú, mérnöki szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves, fémforgácsolási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott fellépés, empatikus hozzáállás, megbízhatóság, hitelesség
  • Jó konfliktuskezelési és stressztűrő képesség
Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Versenyképes alapbér + éves prémium
  • Vállalati gépjármű, korlátlan használattal belföldön
  • Cafeteria
  • Vállalati lakás
  • Rugalmas munkaidő
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!
Munkavégzés helye: Tiszakécske