Állásajánlat: PROGRAM MANAGER(GYÁRTÁS TERÜLET)

Hivatkozási szám: PROGRAMA-0330

Szeretnéd eddig megszerzett tudásod és tapasztalatodat felfrissíteni egy új környezetben?
Van elektronikai vagy autóipari gyártásban tapasztalatod?
Elkötelezett és elhivatott vagy a szakmád iránt?

HA, igen ez a lehetőség Neked szól, Jelentkezz most!

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. A tatabányai telephelyük 1997 óta működik, a dolgozók létszáma immár meghaladja az 1200 főt.

Az itthoni gyártóegység teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat.

Széles termékportfólióval rendelkeznek, fő felvevőpiacuk az autóipar és a telekommunikáció. Ha az autóipart vesszük példának, akkor ide elektronikai elemeket és multimédia kontrollereket gyártanak, melyeket a vezérlőegységekbe építenek be.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

PROGRAM MANAGER

Milyen feladataid lesznek?
  • A stabil és  professzionális üzleti kapcsolat fenntartása érdekében a program menedzser felelős a vevővel történő együttműködésért
  • A vevő igényeinek kielégítése érdekében, a kapcsolódó területek illetékes munkatársaival együttműködve biztosítja a gyártáshoz szükséges anyagok, létszám, kapacitás és logisztika rendelkezésre állását, figyelembe véve a korlátozó tényezőket is
  • A program menedzser felelős a megrendelések teljesítéséért a gyártási és kiszállítási folyamatok keretében, biztosítva azt, hogy a vevővel szemben vállalt valamennyi kötelezettség teljesüljön. Biztosítania kell továbbá, hogy az említett folyamatokhoz kapcsolódó költség elemek, mint pl. a selejt, veszteség, fogyóeszközök stb. összhangban legyenek az ajánlatban foglaltakkal
  • NPI projektek koordinálása.
  • A program menedzser felelős az ügyfélkapcsolatok teljeskörű pénzügyi teljesítményéért
  • Aktív részvétel a készletgazdálkodásban
  • Negyedéves árak felülvizsgálata az ügyféllel és a szükséges módosítások elvégzése
Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év releváns területen szerzett tapasztalat (autóipari/elektronikai gyártás)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precizitás, döntésképesség

Milyen juttatási csomagban gondolkozhatsz?

  • Piacképes alapbér
  • 40 Ft/km bejárástámogatás
  • 17.000 Ft alap cafeteria + az alapbér 6%-a (készpénz, SZÉP kártya, óvodai / bölcsődei támogatás, kulturális és sport rendezvények)
  • 60 km-en túli költözés esetén az első két évben havi 82.000 Ft lakhatási támogatás (utána még három évig biztosítanak alacsonyabb összeget)
  • Dolgozói kedvezmény Tatabánya éttermeiben, edzőtermekben és országszerte több szálláshelyen
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!