Állásajánlat: SENIOR JAVA FEJLESZTŐ (AGILIS KÖRNYEZET)

Hivatkozási szám: MSTOSENI-0325

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak, fő céljuk pedig a felhasználóbarát energetikai piaci szoftverek fejlesztése, alapos tervezéssel és átgondolt kivitelezéssel.
Agilis környezetben működő budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát full stack fejlesztésben szerzett tapasztalattal

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ
pozícióba.

Technológiák, amivel találkozni fogsz a munkáid során, így fontos, hogy jártas is legyél bennünk:
* Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security), JPA, Hibernate, JUnit, Mockito, SQL (leginkább Oracle és MySQL), REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka), Angular, TypeScript *

Feladatok:
  • Önálló fejlesztési feladatok (tervezés, fejlesztés, tesztelés támogatása) Java nyelven
  • Hibakeresés, optimalizálás, hibák javítása,
  • Új rendszerek fejlesztése, illetve a meglévő rendszerek továbbfejlesztése

Téged keresünk a csapatukba, amennyiben:
  • Jártas vagy a korábban ismertetett technológiákban
  • 5+ év java fejlesztői tapasztalattal rendelkezel (front és back end oldalról egyaránt)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudásod van (külföldi projektek, ügyfelek esetén abszolút előny)
  • Csapatjátékos vagy, de proaktívan látod el feladataidat
  • Követed a clean code alapelveit
  • És talán még agilis környezetben is dolgoztál már

Amit ők tudnak nyújtani neked:
  • Alapbérezés megbeszélés alapján + nettó 160.000 Ft-os éves cafeteria
  • Egyéni képzés keret biztosítása
  • Alkalmazotti VAGY vállalkozói jogviszony!
  • Rugalmas munkaidő
  • Kihívást jelentő, izgalmas projektek

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat,
vagy megkeresésedet az alábbi telefonszámon:+36 70 9473 296!