Állásajánlat: JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0318

Az osztrák tulajdonú RAUCH Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, dinamikusan fejlődő, fiatal csapatába

JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS
pozícióba keresi új tagját.

Feladataid lesznek:
  • Értékesítés támogatása adminisztratív feladatokkal
  • Kereskedelmi kimutatások, statisztikák készítése
  • CRM rendszer támogatás
  • CRM és SAP adatbázis kezelés
  • Kapcsolattartás a vállalat társosztályaival (marketing, logisztika, raktár, pénzügy)
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten Excel (PIVOT, beágyazott függvények)
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi szinten inkább írásban fogod használni)
  • Legalább 1 év CRM rendszer kezelésében szerzett tapasztalat (ahol munkáddal kifejezetten KAM, és területi képviselő kollégákat támogattál)
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
Előnyök:
  • FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
Amit a cég biztosít számodra:
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Havi 2 nap Home Office
  • Versenyképes fizetés (több elemből álló, összetett juttatási csomag)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 17. kerület - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)
Amennyiben szeretnél egy remek csapat tagja lenni és a további szakmai karriered a legbiztosabb alapokra helyezni akkor jelentkezz frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!