Állásajánlat: FRONT OFFICE MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: FRONT OFFICE MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: FRONTOFF-0313

Partnerünk egy pénzügyi vállalkozás, budapesti irodájába keresünk új csapattagot az alábbi pozíció betöltésére:

HITELEZÉSI FRONT OFFICE MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Vállalati és lakosság hitelajánlatok feldolgozása
  • Értékesítési csatornákkal való kapcsolattartás
  • Napi szintű kommunikáció a társosztályokkal
  • Heti riport készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, releváns hitelezési gyakorlat
  • Hatékony, komplex gondolkodásmód
  • Jó a problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • 1-3 éves tapasztalat hitelezés és értékesítési területen

Előnyök:

  • Határozott személyiség
  • Önálló döntéshozatalra való képesség
  • Nyitott szemlélet

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatépítő tréningek,
  • Határozatlan idejű, munkavállalói jogviszony
  • Teljes munkaidős állás
  • Teljes körű szakmai támogatás a betanulásod alatt és után is
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Ügyintéző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Befektetési-/pénzügyi tanácsadó

Pozíciószint:

  • Beosztott