Állásajánlat: MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ / Budapest

Állásajánlat: MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: MUSZAUGY-0313

Komoly múlttal rendelkező, külföldi tulajdonú magyarországi cég új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Műszaki ügyintéző munkakör
  • Géppark adatkezelése
  • Hivatalos ügyek intézése
  • Eszközökkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, érettségi
  • Közúti árufuvarozói bizonyítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Német és angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil, megbízható háttér
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi használat
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, XXIII.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Pozíciószint:

  • Beosztott