Állásajánlat: PROJEKT IGAZGATÓ (magas építési területre)

Hivatkozási szám: MSTOPMZN-0312

Megbízónk több mint 10 éve eredményesen működő magyar tulajdonú vállalkozás. A több évtizedes ingatlanfejlesztési tapasztalatára és az elért sikerekre alapozva az utóbbi idők piaci trendjeivel összhangban napjainkban elsősorban a lakás célú ingatlanok fejlesztését tűzi ki meghatározó célként.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT IGAZGATÓ (magas építési területre)

Fő cél: Projektek műszaki képviselete, összefogása, kontrollálása, a tulajdonosi igények érvényesítése.

Feladatok:
  • Összes folyó projekt műszaki képviselete, projektek összefogása, kontrollálása, az ügymenetek gördülékenységének biztosítása
  • Műszaki- és pénzügyi ütemezésnek megfelelő project megvalósítás
  • Alvállalkozók megtalálása, alvállalkozókkal szerződéskötés, alvállalkozók irányítása
  • Alvállalkozói teljesítések felmérése, igazolása
  • A projekthez kapcsolódó különböző szakipari munkák egyeztetése, irányítása, felügyelete, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal, hivatali ügyintézés
  • Beszállítók felkutatása, anyagbeszerzés
  • E- napló megnyitása
  • Használatba vételi engedélyezés intézése
  • Vevők kezelése, vevői mosdósítások, reklamációk kezelése
  • Bérlői igények kezelése
  • Műszaki tervek ellenőrzése
  • Általánosan a tulajdonosi érdek képviselete

Elvárások:
  • Építőmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • Felelős műszakvezetői jogosultság-magasépítészet
  • Generál kivitelezésben szerzett minimum 10 éves magasépítési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalkozói vagy alkalmazotti forma
  • Elegáns irodai környezet
  • Egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel

Jelentkezés módja: amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!