Állásajánlat: EKÁER ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: EKAERASI-0310

Ügyfelünk egy majdnem 30 éves múltra visszatekintő osztrák - magyar vegyes vállalat 300 alkalmazottal. Legfőbb ügyfeleik a világ multinacionális autógyártói, ezek magyarországi vezérképviseletei és kereskedőhálózata.

A cég dinamikusan fejlődik, személyzetük Budaörsön és Kecskeméten gyarapodik, főként kék galléros munkavállalókból áll.

Csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

EKAER ASSZISZTENS

Feladatok:
  • Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszerbe történő adatrögzítés
  • Folyamatleírások és segédtáblázatok alapján az autóimportőr EKAER felületén a rakomány adatainak rögzítése (súly, felrakodás-, lerakodás helye, áru feladója és címzettje, stb.)
  • A beérkezés után az igényelt EKAER számok lezárása és dokumentációja a fuvarlevélen
  • Az adatfeltöltésekhez szükséges adatok hiányában az importőrök megkeresése adategyeztetés végett
  • A le nem zárt EKAER-ek folyamatos felülvizsgálata
  • Egyszerűbb statisztikák elkészítése és továbbítása
  • Közvetlen vezetője és a cégvezető esetenként egyéb feladatokkal is megbízhatja

Elvárások:
  • Csapatjátékos, de képes önállóan is gondolkodni és dolgozni
  • Német és/vagy angol legalább alapfokú nyelvtudás
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Középiskolai érettségi bizonyítvány
  • Számítógép kezelési és felhasználói alapismeretek – leginkább Excel
  • Ügyfél-orientáció
  • Precizitás, rugalmasság,  monotónia-tűrés, jó problémamegoldó készség, stressztűrő-képesség, visszacsatolási készség

Juttatások:

  • Fiatal, rendkívül jó hangulatú és dinamikus csapat
  • Jófej kollégák és vezetők
  • Fejlődési lehetőség (képességektől és motivációtól függően az állás komplexebb ügyintézői irányba fejlődhet)
  • Piacképes fizetés

Egyéb információk:

Munkavégzés helye

  • Budaörs

Munkaidő – váltakozó műszakban:

  • H-P: 6:00 – 14:30    13:30 – 22:00
  • Sz:   6:00 – 12:00 (Egyedi megbeszélés alapján, esetleg  home office-ban végezhető)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, bátran jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!