Állásajánlat: CHIEF FINANCIAL OFFICER / Budapest

Állásajánlat: CHIEF FINANCIAL OFFICER
Hivatkozási szám: PENZUGYI-0310

Amennyiben vállalatfinanszírozásban stabil kompetenciával rendelkezik, mint Pénzügyi Igazgató!
Amennyiben kiépített már sikeresen működő finanszírozási rendszert!
Amennyiben szívesen dolgozna Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő innovatív vállalatánál!
Amennyiben büszke az eddigi szakmai eredményeire, akkor pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk több, mint 15 éve egyet jelent az innovatív és környezettudatos energetikai megoldásokkal. Működésük motorja, hogy kulcsrakész megoldásaikkal az elsők között reagálnak a piaci trendekre, úttörőként fogalmaznak meg jövőbeli piaci igényeket és adnak időtálló választ azokra.

Pénzügyi csapatuk élére keresünk most olyan CHIEF FINANCIAL OFFICER-t, aki több milliárd forintos éves árbevételű cégnél hasonló pozíciót töltött már be és vállalatfinanszírozásban szerzett tapasztalatot.

Feladatok:

  • Teljes körű vállalatfinanszírozási feladatok menedzselése: belföldi és nemzetközi tőke és hitelpiaci piaci műveletek – aktív projekt és eszközfinanszírozási részvétel,
  • Működő tőke management: cash (likviditás) management,
  • Hatékony adógazdálkodás kialakítása, irányítása, a hatályos jogszabályok szerinti vállalati adózás felügyelete,
  • A vállalat csoport pénzügyi folyamatainak menedzselése,
  • A vállalatcsoport számviteli munkájának, havi zárásainak koordinálása, mérleg – és eredménykimutatások, a nemzeti és nemzetközi (IFRS) szabályok szerinti kimutatások konszolidálása, az üzleti tevékenységhez kapcsolódó rendszeres havi, éves riportok készítése,
  • Könyvvizsgálati feladatok menedzselése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség pénzügyi / számviteli / közgazdasági szakon,
  • Legalább 5 éves üzleti környezetben szerzett pénzügyi és számviteli vezetői tapasztalat (Energia szektor, termelőipar, FMCG / egyéb szolgáltatás – értékesítési szektor),
  • Gyakorlati ismeretek hitel és tőkefinanszírozásban,
  • Számviteli / üzleti jelentési folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Több éves hitelfinanszírozásban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezési kategória,
  • Folyamatosan fejlődő, ugyanakkor nagyon stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalati környezet,
  • Családias, ugyanakkor professzionális környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Pénzügy / Számvitel

Pozíciószint:

  • Felsővezető