Állásajánlat: ASZTALOS ÜZEMVEZETŐ / Csongrád megye

Állásajánlat: ASZTALOS ÜZEMVEZETŐ
Hivatkozási szám: UZEMVEZE-0309

Partnerünk minőségi iskolai és intézményi bútorok gyártója.
Jelenleg új kollégát keresünk a tavaly átadott, modern gépekkel felszerelt és
100 embert foglalkoztató faipari gyártó üzemébe az alábbi pozíció betöltésére:

ASZTALOS ÜZEMVEZETŐ

Feladatok:

  • Az üzem termelésirányítása
  • Létszám-gazdálkodás, emberek irányítása
  • Kapcsolattartás társterületek vezetőivel
  • Üzemviteli koordináció, szervezés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Faipari termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Számítógép kezelésében jártasság

Juttatások, ajánlat:

  • Jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatás
  • A teljesítményközpontú motiváló rendszer
  • Számos jóléti és szociális juttatás, utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődés támogatása, tehetséggondozás
  • Egy dinamikus, motivált csapatban való munkavégzés
  • Európai szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Makó
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Létesítmény üzemeltetés

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser