Állásajánlat: MŰSZAKI VEZETŐ / Baranya megye

Állásajánlat: MŰSZAKI VEZETŐ
Hivatkozási szám: MUSZAKIV-0309

Partnerünk Baranya megye egyik meghatározó növénytermesztő, és állattenyésztő vállalkozása, amelynek központja Szajkon helyezkedik el, de több telephelye is található a megyében. A cégcsoport fő profilja a növénytermesztés, az így megtermelt alapanyag egy része a saját állatállomány ellátását szolgálja. A kb. 100 főt foglalkoztató társaság Szajk és környéke egyik jelentős munkaadójának számít.

Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI VEZETŐ

Feladatok:

  • A társaság műszaki hátterének biztosítása
  • A növénytermesztésben, állattenyésztésben felmerülő üzemelési problémák megoldása
  • Az elvégzendő javítások meghatározása, tervezése
  • A munkákhoz szükséges anyagok biztosítása és azok beszerzése
  • Beszerzések előtti tájékozódás, árajánlatok bekérése
  • Műszaki dolgozók irányítása

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség (mezőgazdasági gépész, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.
  • Munkavégzés helye: Szajk

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Vezetői pozíciók
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser