Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PEST MEGYE, NÓGRÁD, HEVES MEGYE) / Heves megye

Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PEST MEGYE, NÓGRÁD, HEVES MEGYE)
Hivatkozási szám: ERTEKESI-0306

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó.

Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál.

Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással.

Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

Ellátandó megyék:
- PEST MEGYE
- HEVES MEGYE
- NÓGRÁD MEGYE

Feladatok:

  • Önállóan megszervezi és elvégzi a potenciális ügyfelek látogatását, és figyelmükbe ajánlja az új targoncákra vonatkozó szolgáltatásait és megoldásait,
  • Értékesítés növelése potenciális ügyfelek részére,
  • Meglévő ügyfelek aktív látogatása,
  • Jó kapcsolat kialakítása és ápolása meglévő ügyfelekkel,
  • Árképzés során a személyes és vállalati célkitűzések szem előtt tartása,
  • Stratégia kidolgozása olyan ügyfelek megszerzésére, akik versenytárs flottát használnak,
  • Az árbevétel és a bruttó nyereség maximalizálására törekvés,
  • Ajánlatok elkészítése ügyfelek részére,
  • Minden, ügyfelekkel folytatott kommunikáció (látogatások, telefonhívások, egyéb üzleti tevékenységek) rögzítése a vállalat CRM rendszerében (ügyfél adatbázisában).

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Anyagmozgatás vagy műszaki vagy szolgáltatás területen szerzett 1-5 éves tapasztalat értékesítésben,
  • B2B értékesítéssel, bérlettel és beszerzéssel kapcsolatos tapasztalat,
  • Konzultatív értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás (ügyfelekkel történő egyeztetésekhez),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete,
  • SAP ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem elérése,
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon,
  • Családias munkahelyi légkör,
  • Folyamatos szakmai továbbképzés,
  • Hosszútávon számítunk Önre, stabil háttér.

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
  • Nógrád megye
  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pest megye, Nógrád megye, Heves megye
  • Ideális pályázónk a megnevezett megyék valamelyikében rendelkezik lakhellyel.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Pozíciószint:

  • Beosztott