Állásajánlat: VEZÉRIGAZGATÓI TITKÁRSÁGVEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: VEZÉRIGAZGATÓI TITKÁRSÁGVEZETŐ
Hivatkozási szám: TITKARSA-0306

A tízszeres Magyar Brands díjas Partnercégünk Magyarország legátfogóbb és független adószakértő, tanácsadó cége, amely 60 éve támogatja a hazai vállalkozásokat és költségvetési szervezeteket adó, számviteli és kapcsolódó szakmai kérdésekben. Ügyfeleik megalapozott szakmai támogatását munkatársaik folyamatos fejlesztése, szakmai műhelyek és a magas szintű képzéseik biztosítják. Szolgáltatásaik bővülése, komplex működésük miatt bővítik csapatukat az alábbi pozícióval:

VEZÉRIGAZGATÓI TITKÁRSÁGVEZETŐ

Feladatok:

  • Vezetői riportok, emlékeztetők készítése
  • Közgyűlés szervezés, tulajdonosi tájékoztatás, kapcsolattartás a felügyelőbizottsággal
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok menedzselése: hirdetések, önéletrajzok, időpontok, kapcsolattartás
  • A cég operatív működésének biztosítása: céges gépkocsik adminisztrációjának ügyintézése, mobiltelefon flottakezelés, irodai eszközök rendelése, rendszerüzemeltetés és call center szolgáltatókkal kapcsolattartás, ügyintézés
  • Bérlői kapcsolattartás, teremfoglalás menedzselése
  • Rendezvényszervezés támogatása, belsős rendezvények szervezése
  • Adminisztratív feladatok: postázás, vendégek fogadása, vezérigazgató munkaszervezésének támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol társalgási szint
  • Nyitott, kommunikatív, határozott, jó szervezőkészség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatások, ajánlat:

  • Nagy hagyományokkal rendelkező, független csapat tagjává válsz
  • A feladataidat nagy önállósággal, felelősséggel végzed majd
  • Minden feladathoz biztosítunk szakértő támogatást
  • Lehetőséged lesz részt venni a cég által szervezett képzéseken
  • Alapbéren felül évi 10%-os éves mozgóbér, és cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajz elküldésével rendszerünkön keresztül jelentkezhetsz pozíciónkra!
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: 8

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

IRODAI ASSZISZTENS