Állásajánlat: IRODAI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: ASSZISZT-0304

IRODAI ASSZISZTENSEK FIGYELEM!

Megbízó cégünk egy informatikai szolgáltató cég. Családias csapatukba keresünk, legalább két éves asszisztencia területén tapasztalattal rendelkező munkatársat!

Mi vár rád?

Családias légkör
Budapest belvárosában található rendkívül könnyen megközelíthető iroda
Méltányos bérezés
Támogató közeg, segítőkész kollégák
Felelősségteljes és rendkívül változatos feladatok
AYCM Sportpass
Privát egészségbiztosítási csomag

IZGALMASNAK TŰNIK? OLVASS TOVÁBB!

Milyen feladataid lesznek?

Az ügyvezető munkájának támogatása
Pénzügyi adminisztráció teendőinek ellátása
Irodai beszerzési feladatok, nyilvántartások vezetése
Árajánlatok és pályázatok kezelése
Üzleti partnerek és vendégek fogadása
Riportok készítése heti és havi szinten egyaránt
Rendezvények szervezésében aktív részvétel, majd koordinálása és lebonyolítása

HA,

Jó szervezőképességedet kihasználva szívesen támogatnád az iroda és az ügyvezető mindennapjait
Nem jelent számodra problémát egyszerre a HR területi, beszerzési és pénzügyi adminisztratív feladatok elvégzése
Talpraesettségednek köszönhetően könnyen feltalálod magad különféle helyzetekben
Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel

AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!

ELŐNYNEK SZÁMÍT

Pénzügyi végzettség vagy ismeretek

Hol?

A központi helyen lévő irodájuk a VI. kerületben található

Hogyan pályázzak?

Kérlek, küldd el szakmai önéletrajzodat magyar nyelven, honlapunkon keresztül!