Állásajánlat: COPYWRITER (SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL)

Hivatkozási szám: SLOVCOPY-0226

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, piacvezető kereskedelmi vállalatnál?
Olyan munkahelyet keresel, ahol a magyar mellett a szlovák és az angol nyelvtudásodat is tudod használni?
Kreatívnak tartod magad, és rendelkezel már szövegírói tapasztalattal is?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk a partnercégünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy multinacionális, piacvezető kereskedelmi vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

COPYWRITER (SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL)

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Weboldal SEO szempontból történő tartalmi fejlesztése
  • Webkategóriák, termékcsoportok elnevezése, naprakészen tartása
  • Keresőkifejezések vizsgálata, elemzése
  • Blog posztok írása, fordítása
  • Szlovák nyelvű marketing anyagok megírása, fordítása
  • Social media felületek kezelése (Facebook és Instagram)
  • Vásárlói megkeresések megválaszolása
  • Hírlevél szerkesztése, megkeresések kezelése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Anyanyelvi szintű szlovák nyelvtudás
  • Középfokú magyar és angol nyelvtudás
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 1-2 éves, szövegíróként szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent…
  • SEO tapasztalat
  • Marketingügynökségnél szerzett szakmai gyakorlat
  • Közösségi média tapasztalat

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + Cafeteria
  • Prémium
  • Kiváló fejlődési lehetőség, izgalmas projekt
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület