Állásajánlat: TECHNOLÓGIA MÉRNÖK

Hivatkozási szám: TECHNOLM-0218

Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?
Sikerként éled meg, ha bíznak problémafelismerő és problémamegoldó készségedben, szervezési ügyességedben?
Motivál, ha új technológiák kísérletével, fejlesztésével és működtetésével bíznak meg?
Erősséged az önálló, precíz és a proaktív feladatvégzés?
Erős műszaki affinitással rendelkezel ?

Ha így van, Téged keresünk!

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál ,jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban.

Kiemelt Mérnökségi csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

TECHNOLÓGIA MÉRNÖK

Milyen feladataid lesznek?

    • Hőkezelési technológiák optimális működésének biztosítása
    • Műszaki specifikációk előkészítése, aktualizálása
    • Kísérleti fejlesztési projektekben való részvétel
    • Technológiai területen felmerülő hibajelentések feltárása
    • Technológiai fejlesztésekben való aktív részvétel ,új eszközök, technológiák tesztelése
    • Mintagyártásban való bekapcsolódás, az optimális technológiai paraméterke meghatározása
    • Technikusi támogatással való együttműködés

Milyen követelményeknek kell megfelelned?

    • Felsőfokú végzettség, diploma megléte ( villamosmérnök , fizikus, anyagmérnök vagy kohómérnök )
    • Hasonló munkakörben szerzett min. 2-4 éves szakmai tapasztalat
    • FMEA ismeret , minőségügyi szabványismeret , auditori végzettség előnyt jelent
    • Angol nyelv középfokú ismerete előny
    • MS Office erős felhasználó szintű ismerete

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

    • Stabil hosszú távú munkalehetőséget
    • Piacképes alapbért
    • Éves nettó 264.000 Ft Cafeteriát (készpénz vagy SZÉP kártya)
    • 13. havi bérezést
    • 100 %-os bejárási támogatást
    • Bónuszt
    • Költözés esetén lakhatási támogatást
    • Rugalmas munkaidőt

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!