Állásajánlat: OPERÁCIÓS KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOBGHF-0214

Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk új munkatársat keres

OPERÁCIÓS KOORDINÁTOR
pozícióra.

Feladatok:
  • Belső projektek vezetése
  • Operációs vezető szakmai támogatása
  • IT/Operációs beszerzések menedzselése
  • Operációs vezető megbeszéléseinek szervezése, jegyzőkönyvek készítése, feladatok menedzsmentje
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Egyéb ad-hoc feladatok végrehajtása

Elvárások:
  • min. 10 év munkatapasztalat
  • Elsősorban projekt vezetői, team lead tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Logikus gondolkodás
  • Önálló, szakmailag igényes munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban

Előny:
  • Banki / IT területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb nyelv ismerete (pl. orosz)

Ideális pályázó:
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kreatív és megoldás orientált
  • Proaktív
  • Precíz, érdeklik a részletek és szeretné megérteni a magasabb szintű összefüggéseket
  • Jó együttműködési készséggel rendelkezik, rugalmas és nyitott attitűd jellemzi

Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú, szakmailag magas színvonalú, nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatok, elismerés
  • Modern, kényelmes iroda

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!