Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOUGYF-0213

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új tagját

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

munkakörbe.

Feladat:
  • A megrendelések regisztrálása és továbbítása az operatív munkatársak felé (egyeztetése a gyártással, tervezőkkel és fuvarszervezéssel)
  • A kereskedelmi képviselők, valamint az ügyfelek részére történő információadás
  • Reklamációs ügyintézés, panaszok rögzítése a vállalati adatbázisban, az ügyfél elégedettség javítása
  • Adminisztratív adatszolgáltatás, kimutatások készítése, számlázáshoz szükséges előkészületek támogatása
  • Kapcsolatteremtés és fenntartás az ügyfelekkel/érdeklődőkkel különböző csatornákon keresztül
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben (logisztika, ügyfélszolgálat) szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Terhelhetőség, pontosság és precizitás
  • Szolgáltatás orientált, határozott, lendületes, rugalmas, csapatjátékos jellem
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és stresszhelyzet kezelési készségek
Előnyök:
  • Logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Román nyelvtudás
Amit mi kínálunk:
  • Stabil munkalehetőség, valamint szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Cafetéria, bejárás támogatása (15 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!