Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: FOKONYVE-0210

Nagy múltú gyártó cég

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:
  • a vállalat teljeskörű számviteli és adózási feladatainak ellátása
  • havi zárások koordinálása
  • éves beszámoló elkészítése
  • a könyvelői csapat szakmai támogatása és ellenőrzése
  • adóbevallások és KSH adatszolgáltatás elkészítése, benyújtása
  • a felsővezetés munkájának támogatása
  • kapcsolattartás a bérszámfejtővel, bankokkal, hatóságokkal
  • könyvvizsgálatok, adóellenőrzések és pályázati ellenőrzések menedzselése
  • a hiányosságok és a nem megfelelőségek feltárása, a folyamatok szükség szerint korrigálása
  • szerződések adójogi szempontból történő véleményezése és ellenőrzése
  • számviteli politika és belső szabályzatok naprakészen tartása, működtetése

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • legalább 3 éves főkönyvelői tapasztalat gyártó cégnél
  • több éves vállalatirányítási rendszer tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • precíz, pontos önálló munkavégzés
  • proaktív hozzáállás
Előny:
  • középfokú angol nyelvtudás
  • adótanácsadói vagy adószakértő végzettség

Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Változatos feladatok, export piaci termékek gyártása
  • Nívós szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek
Munkavégzés helye: 4. kerület

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével!