Állásajánlat: SENIOR TESZTELŐ / Budapest

Állásajánlat: SENIOR TESZTELŐ
Hivatkozási szám: TESZTELO-0210

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.

Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Miért izgalmas ez a terület?

Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára!

Agilis környezetben működő budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba:

SENIOR TESZTELŐ

A csapatok 4 fejlesztőből, 1 üzleti elemzőből és 1 tesztelőből állnak - a csapatok törekednek az egyszerű megoldásokra, a fő cél a felhasználóbarát energetikai piaci szoftverek fejlesztése alapos tervezéssel és átgondolt kivitelezéssel.

Használt technológiák:

- Java
- Angular
- Microservice architektúra
- SQL
- Docker
- Jenkins

Feladatok:

  • Web alapú szoftverek üzleti, funkcionális és integrációs tesztelése, ezek dokumentálása
  • Tesztforgatókönyvek tervezése és írása
  • Automatizált tesztesetek írása
  • Tesztelési folyamatok optimalizálása
  • Release management, kollégák mentorálása

Elvárások:

  • Legalább 4 év tesztelőként szerzett tapasztalat
  • Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv dokumentációs szintű ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, ügyfelekkel és fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés
  • Olvasottság, a legfrissebb trendek, fogalmak követése

Előnyök:

  • Teszt automatizálásban szerzett jártasság
  • Vezetői tapasztalat
  • SOAP UI ismeret
  • ISTQB képesítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő alapbéren felül...
  • A legkorszerűbb eszközök
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Karrierlehetőség, szakmai kiteljesedés (képzések, publikációs lehetőség)
  • Iroda extrákkal
  • Emberbarát hozzáállás
  • Könnyű megközelítés
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Tesztelő/Tesztmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

MANUÁLIS TESZTELŐ