Állásajánlat: FPGA FEJLESZTŐ/SZOFTVERFEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: FPGAFEJL-0207

Partnerünk rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálnak innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

FPGA fejlesztő / Szoftverfejlesztő

Feladat leírása:

Rádiófrekvenciás távközlési és távérzékelő berendezések jelfeldolgozó és interfész feladatokat ellátó FPGA alapú eszközeinek fejlesztése, tesztelése, dokumentálása.

Elvárások:
  • villamosmérnöki vagy informatikus egyetemi végzettség
  • VHDL nyelv haladó szintű ismerete
  • digitális jelfeldolgozási ismeretek
  • nyomtatott áramköri tervezési ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
  • képesség a szakmai önfejlesztésre
  • önálló munkavégző képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás, alaposság, rugalmasság
Előnyök:
  • Verilog, C, C#, Ada, Assembly ismerete
  • beágyazott Linux ismeret
  • szoftvertesztelésben szerzett gyakorlat
  • nyáktervezési tapasztalat
  • néhány éves munkatapasztalat hasonló területen
  Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Változatos feladatok, export piaci termékek gyártása
  • Nívós szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!