Állásajánlat: NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTOFUVA-0207

Megbízónk gyáli logisztikai központba azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársakat keres az alábbi állás betöltésére:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Pozíció leírása:
A fuvarszervező kiszállítási érkeztetési terveket és projekteket állít össze a különböző szállítmányozási rendszerekkel kapcsolatban. Ebbe beletartoznak az FTL (tele kamiontöltés), LTL (kevesebb mint kamionnyi töltés), felvétel és begyűjtés a szállítóktól, FCL (teljes konténertöltés), valamint az LCL (kevesebb mint konténernyi töltés), gyűjtő fuvarozás (groupage). A fuvarszervező igyekszik fejleszteni ezeket a rendszereket, illetve bizonyos területeken új rendszereket bevezetni. A feladatok megvalósulása helyi és nemzetközi szinteken, a kezdeti ötlettől a tervezésen, teljesítésen keresztül az áttekintésig tarthat.

Feladatok:
  • A szállítmányozás hatékonyabbá tétele
  • Az elkészített rendelések követése, a szállítmányozási csapat napi tevékenységeinek felügyelete, pontos dokumentáció
  • Heti és havi szintű kimutatások készítése az elvégzett tevékenységekről
  • Belső ügyfelekkel való kommunikáció a szállítások állapotáról, követési számok és rendeléssel kapcsolatos információk biztosítása számukra
  • Elkötelezett a fuvarozási teljesítményről szóló kimutatások elkészítésében, folyamatok fejlesztésében, követeléskezelésekben, stb.
  • Minden tevékenységben betartja és alkalmazza az aktuális előírásokat, szabályokat
  • Kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  • Napi problémák kezelése és megoldása
  • Heti, havi riportok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Angol nyelv folyékony használata írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, annak gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségpénztári vagy nyugdíjpénztári hozzájárulás, utazási költségtérítés)
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő)
  • Ingyenes, műszakhoz igazított céges buszjárat (Nagyvárad tértől)
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Gyáli logisztikai központ (céges buszjárat a Nagyvárad tértől)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!