Állásajánlat: ÉLELMISZERIPARI TERMÉKGYÁRTÓ

Hivatkozási szám: MSTOELE0-0205

Partnerünk az élelmiszeripar illetve a takarmányipar számára fejleszt és gyárt aromákat. Budapest határában, Kistarcsán működő telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉLELMISZERIPARI TERMÉKGYÁRTÓ

Feladatok:
  • Termékek receptúra szerinti, egyedi gyártása
  • Alapanyagok összemérése
  • Gyártást kísérő munkalapok vezetése
  • A gyártási terület általános rendjének, tisztaságának biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Fizikai munka
  • Pontos munkavégzés
Előny:
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Vegyi vagy élelmiszeripari ismeretek
  • Logisztikai tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés (induló bér bruttó: 400.000 Ft)
  • Vállalati egészségbiztosítási program
  • Utazási költségek térítése
  • Teljes körű betanítás
  • Családias, rugalmas munkakörnyezet
  • Könnyű megközelíthetőség az M0 körgyűrű ill. a gödöllői HÉV vonalán
Munkarend:
  • H-CS: 7:30 - 16:00, P: 7:30 - 14:00
    (a jövőben két műszakossá válhat)
Munkavégzés helye:
  • Kistarcsa
Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

NYOMDÁSZ
GÉPKEZELŐ OPERÁTOR