Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI OPERÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOSZAL-0205

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI OPERÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • A közúti gyűjtőforgalomban indított és beérkező járatok kezelése
  • A napi járatok kihasználtságának nyomon követése, optimalizálási javaslattétel
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás (raktár, vám, belföld)
  • A napi operáció gördülékeny biztosítása, a nem megfelelőségek kezelése
  • Folyamatok monitorozása és ezek fejlesztésére való javaslattétel
  • A területéhez tartozó munkavállalók (15 fő) munkájának irányítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség (preferáltan felsőfokú végzettség)
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás, gyűjtőszállítmányozás területén
  • Vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kiváló szervező képesség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek csapat, modern irodai környezet
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
  • Karrier lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Munkaidő:
  • H-P 8 - 16:20, (rugalmas munkakezdéssel)
Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!