Állásajánlat: CUSTOMER SERVICE CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOCUST-0204

Megbízónk egy amerikai cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában,

az alábbi pozícióba keres munkatársat:
CUSTOMER SERVICE CSOPORTVEZETŐ (Nógrád megye, Rétság)

Feladatok:
  • Az ügyfélszolgálati csapat számára kitűzött célok elérésének támogatása
  • Az ügyfélszolgálati csapat (2-3 fő) koordinálása és motiválása a vállalati elvárásoknak megfelelően
  • Az ügyfelek professzionális kezelése, az adatbázis naprakész tartása
  • Felelős az ügyfélszolgálati kulcsmutatók ellenőrzéséért, elemzéséért és a statisztikai módszerekkel történő jelentésekért
  • Napi beszámolás a globális értékesítési igazgatónak
  • Részvétel a belső és külső auditokban
  • Ügyfélmegrendelések, kimenő szállítmányok és vevőszámlák operatív kezelése

Elvárásaink:
  • Főiskolai/egyetemi diploma lehetőség szerint kereskedelmi, közgazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Legalább 5-10 év tapasztalat logisztikai területen, és 2-3 év csoportvezetői gyakorlat vevő-kapcsolattartó munkakörben
  • Folyamatosan fejlesztő hozzáállás, jó problémamegoldó képesség, magabiztos kommunikáció
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

Amit ajánlunk, egy részletes betanítás után:
  • Önálló, változatos munka
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Jó munkahelyi légkör egy motivált és barátságos csapatban

Munkavégzés helye:
  • Nógrád megye, Rétság (Ipari park)

Pályázatához kérjük csatolja önéletrajzát.