Állásajánlat: TITKÁRSÁGI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: MSTOTITK-0204

Megbízónk kamarai tagságok kezelésével foglalkozó köztestület, mely az építészeket fogja össze.
Keresünk részükre az alábbi pozícióba új kollégát:
TITKÁRSÁGI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

A Kamara titkárságán:

  • Titkárság ügyvitelének támogatása
  • Adminisztráció ellátása, központi posta kezelése, iktatási feladatok
  • Megrendelések (reprezentáció, irodaszer)
  • Ügyfélfogadás, telefonos tájékoztatás
  • Etikai-fegyelmi bizottság munkájának a támogatása
  • Kamarai rendezvények adminisztrációs, technikai segítése

Pályázati követelmények / Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség érettségivel
  • Adminisztrációs területen szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excell)
  • Rendszerező készség és önállóság
  • Pozitív személyiség
  • Kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • 3 hónap próbaidő vállalása

Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Az elbírálásnál előny jelent:
  • LOTUS alapú iktató program ismerete
  • Köztestületnél szerzett gyakorlat
  • Közigazgatásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Béren kívüli juttatások
  • Könnyen megközelíthető iroda

Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük csatolja pályázatához szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és a végzettségeit igazoló dokumentumait,fizetési igény megjelölésével.