Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye) / Győr-Moson-Sopron megye

Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye)
Hivatkozási szám: MSTTERUL-0203

Van értékesítésben szerzett tapasztalatod?
Könnyen teremtesz kapcsolatokat?
Akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedése, folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

Pályakezdők és képzett szakemberek számára is kiváló lehetőség!

1 hónapos betanítási időszak Budapesten, majd kötetlen munkavégzés a következő megyék területén : Komárom-Esztergom, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Vas. CÉGES AUTÓ BIZTOSÍTOTT!

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Vevőkör bővítése, különös tekintettel a kivitelezői és szolgáltatói körre,
  • Árajánlatok, megrendelések rögzítése belső vállalatirányítási rendszerben,
  • Szerződések előkészítése,
  • Új termékek piacon történő bevezetése,
  • Jelentések készítése az értékesítési tapasztalatokról,
  • Rendszeres beszámoló készítés, projektek nyomon követése,
  • Reklamációk és egyedi vevői igények kezelése,
  • Webshop népszerűsítése.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat villamossági anyagok értékesítésében,
  • Műszaki végzettség,
  • Villamossági anyagok ismerete,
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő készség,
  • Precíz és önálló a munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin,
  • Minimum felhasználói szintű a számítógépes ismeret.

Előnyök:

  • Minimum középfokú villamosipari végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Teljes körű betanítás az első pár hétben,
  • A munkakörhöz szükséges eszközök (Céges autó, laptop, mobiltelefon),
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Komárom-Esztergom megye
  • Vas megye
  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8 óra egyéni szervezés alapján (hétvégén munkavégzés nincs).
  • Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük jelentkezz rá rendszerünkön keresztül önéletrajzoddal!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott