Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Kontrolling feladatokkal) / Zala megye

Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Kontrolling feladatokkal)
Hivatkozási szám: MSTKONTR-0203

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül más 9 országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.
A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója. Csapatuk folyamatosan bővül, ezért keresünk számukra KÖNYVELŐT, kontroller feladatkörrel.

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés (bank, pénztár, vevő, szállító, vegyes naplókban),
  • Analitikus nyilvántartások vezetése,
  • Bevallások, pénzügyi jelentések készítése,
  • Részvétel havi, negyedéves, éves zárásban,
  • Projekt kalkulációk készítése, terv-tény elemzése, ellenőrzése,
  • Rendszeres, és ad hoc jellegű riportok, elemzések készítése a vezetőség számára,
  • Főkönyvelő munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági BA végzettség (ideálisan pénzügy és számvitel szakirány),
  • Legalább fél év könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, Excel magabiztos használata,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Jó együttműködő és problémamegoldó készség,
  • Nagyfokú önállóság, nyitottság és precizitás.

Előnyök:

  • 1-2 év könyvelésben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nettó 28 ezer forint értékű cafeteria,
  • A bejárás teljes támogatása.

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling

Pozíciószint:

  • Beosztott