Állásajánlat: KONTROLLER

Hivatkozási szám: CONTROLL-0131

Szeretne egy Európában piacvezető multinacionális cég munkavállalója lenni?

Van több éves kontrolling területen szerzett tapasztalata és jó német nyelvtudása?

Dolgozott már kereskedelmi kontrolling területen is?

Kiemelkedő analizáló készséggel és stratégiai gondolkodásmóddal rendelkezik?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önnek szól!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német cégcsoport folyamatosan fejlődő leányvállalata Szigetszentmiklóson. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

KONTROLLER

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Elsősorban kereskedelmi terv-tény elemzések
  • Készletgazdálkodási elemzések
  • Éves és havi tervek elkészítése, követése
  • A vállalat folyamatainak optimalizálásában való aktív részvétel
  • Management feladatok támogatása, hisz az új munkatárs az Ügyvezető szakmai asszisztense is lesz!

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági-pénzügyi végzettség
  • Legalább középfokú, preferáltan német, esetleg angol nyelvtudás
  • MS Office (kiemelten Excel) programok magabiztos ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Mit kínál a cég?

  • Nagy múltú, nemzetközi stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar ÉS német VAGY angol önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!