Állásajánlat: KÖNYVELÉSI SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTONBHG-0129

Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt. Partnerünket szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát.
Magyarországi központunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

KÖNYVELÉSI SPECIALISTA

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a társaság könyvelését végző SSC-vel,  könyveléssel kapcsolatos irányelvek, procedúrák, változások kommunikálása, egyéb könyveléssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Együttműködés a havi zárások, heti előrejelzések során
  • Együttműködés a hatóságokkal (NAV, NMHH KSH stb), könyvvizsgálókkal
  • Banki kapcsolattartás
  • Együttműködés az SSC-vel beszámoló készítés során
  • Belső auditok monitorozása, közvetlenül kapcsolódó belső auditok elvégzése
  • 2 fős helyi csapat irányítása (AR Könyvelő, utánvét Könyvelő)

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Megbízható angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Excel ismeret, jó elemző képesség

Előny:
  • Adótanácsadói végzettség

Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati busz (Örs Vezér térről, KÖKI terminálról)

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport City Business Park (Pestszentlőrinc határa)

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzát!