Állásajánlat: ÁRUSZÁLLÍTÓ SOFŐR

Hivatkozási szám: MSTOARUS-0129

Eleged van a kiszámíthatatlan munkavégzésből? Szeretnél egy megbízható munkahelyen dolgozni, ahol a munkádat elismerik?
Amennyiben mindenre IGENNEL válaszolnál, ne habozz, jelentkezz Partnerünk bővülő csapatába
ÁRUSZÁLLÍTÓ SOFŐR
pozícióba.

Amik a feladataid lennének:
  • Élelmiszerek szállítása budapesti/ dunántúli/ Fejér megyei bolthálózatokba
  • Áru fel-  és lepakolása a gépkocsiról
  • Áru átadása szállítólevél alapján
Amiket elvárnának Tőled:
  • Áruszállításban/fuvarozásban szerzett pár éves tapasztalat
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya
Amivel díjaznák a munkádat:
  • Vállalt fuvarok függvényében a nettó 500.000 Ft feletti fizetés is hazavihető
  • Hosszú távú és kiszámítható munkalehetőség
  • Napi hazajárás
Munkavégzés helye:
  • Üllő vagy Bicske
Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség és szívesen kipróbálnád magad árufuvarozás területén, várjuk jelentkezésedet honlapunkon keresztül!